Titles you rated
MinariRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
John WickRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 3.5