Titles you rated
BlindRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0