Movies
Ratings
85
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0