Movies
Ratings
442
Days of Being WildRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Piece of CakeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5