Titles you rated
Villain and WidowRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Year OneRated ★ 3.5