Series
Ratings
11
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
Animal BabiesRated ★ 5.0- M&MRated ★ 5.0
- Interviews with Monster GirlsRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0