Movies
Ratings
100
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0