Movies
Ratings
59
Midnight in ParisRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0