Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0