Titles you rated
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Wait My YouthRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0