Movies
Ratings
100
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Love Never DiesRated ★ 1.0
VincentRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Name of the RoseRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Forbidden GamesRated ★ 4.0
Death in VeniceRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.0