Titles you rated
The Murky StreamRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5