Titles you rated
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0