Titles you rated
IRIS 2Rated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0