Titles you rated
SleepRated ★ 3.5
AmbulanceRated ★ 3.0
The Black PhoneRated ★ 3.5
Land of SmilesRated ★ 2.0
The RiteRated ★ 3.5
The CourierRated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0
CaveatRated ★ 2.5
The RitualRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
LambRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 3.0