Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Say You Love MeRated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 2.0
BodyguardRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0