Movies
Ratings
22
Pacific RimRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0