Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 0.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5