Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 2.5
TakersRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5