Movies
Ratings
871
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 1.5
The American PresidentRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 1.5
Jingle All the WayRated ★ 1.0
GoldenEyeRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 2.0