Movies
Ratings
81
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Girl by GirlRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.0