Movies
Ratings
359
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0