Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5