Titles you rated
Red CliffRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Man of WillRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
13 AssassinsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Perfect HostRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Three HusbandsRated ★ 3.0
PipelineRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5