Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 2.5
MistyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- Unstoppable MarriageRated ★ 2.0
EntourageRated ★ 0.5