Movies
Ratings
97
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0