Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0