Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0