Movies
Ratings
184
Finding DoryRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
AmyRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0