Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
JesusRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Love ExposureRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
ApplesRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0