Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5