Movies
Ratings
203
DunkirkRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 3.5