Series
Ratings
53
My Dear CatRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 4.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
Love RainRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5