Series
Ratings
23
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0