Movies
Ratings
57
InterstellarRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 5.0