Titles you rated
FlubberRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0