Movies
Ratings
28
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 1.0
Love On-AirRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0