Series
Ratings
22
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5