Movies
Ratings
482
RoundersRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 4.0