Movies
Ratings
55
Green BookRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 2.0
TakenRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0