Series
Ratings
36
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5