Movies
Ratings
299
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 3.0
King of BeggarsRated ★ 3.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 3.0
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 3.5