Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0