Series
Ratings
24
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0