Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
Open CityRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0