Movies
Ratings
13
Iron ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0