Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
ChampionRated ★ 4.0