Titles you rated
My WayRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0