Movies
Ratings
75
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5