Movies
Ratings
194
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
JackRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.5